ostatní

Nejlepší internetová kamarádka !

17. července 2011 v 10:49 | Beruška
Tohle video je pro slečnu fabulous , která je má nejlepší internetová kamarádka už dlouhou dobu :-) .. Jí mám v blogovém světě prostě nejraději a i celkově je ona úžasná kamarádka na kterou se těším až ji uvidím i naživo :-) .. PS : Kdyby někoho zajímal název písničky, tak je to Sum 41- Pieces.

The Black Eyed Peas - Where Is The Love?

10. července 2011 v 23:39 | Beruška
Dnes mi ji poslala kámoška a hrozně se mi líbí ten refrén ! :D♥
.. Miluju tuhle skupinu :)) Mají skvělé písničky !

Kristina- Pri oltari

6. července 2011 v 11:59 | Beruška
Někomu se ta písnička líbí někomu ne..Pro mě je to srdeční záležitost ♥ Tak tu tady ta písnička musí být :-) Podle mě má Kristina krásný hlas a moc pěkné texty ! ..

Všeobecný přehled rubrik :)

26. června 2011 v 20:51 | Beruška
Chtěla bych se tímto článkem vyjádřit k mým rubrikám aby vám prostě bylo jasné co zde bude a nebude :-)

DIARY - Do této rubriky nebudu jako každý z vás psát,takové ty pitomůstky. Podle mě by vás to stejně nebavilo číst a nemusíte o mě vědět všechno, co každý den dělám nebo jak se zrovna nudím a tak. Tohle mi přijou jako úplně nudné články, teda pokud se někomu nestalo něco opravdu zajímavého :-) Já do této rubriky budu psát spíše věci ze života. Většinou ve formě kratšího příběhu s básničkou a nebo videem. To mi přijde originálnější a jelikož já ráda skládám básničky nebo vyjadřuji své city, tak to budu psát touto formou :)

JÁ FOTÍM- Tady nebudou žádné fotky na kterých jsem já, ale fotky které jsem svým foťákem vyfotila. Největší zálibu mám ve focení zvířat :-) Nebo také lidí, ale to zde uvěřejňovat nebudu. Také ráda fotím přírodu, tak ji sem taky postupně začnu přidávat, ale podle mě se vám budou líbit spíše fotky zvířátek :-)

PORADNA- Rubrika ve které vám budu radit s vašimi problémy. Jelikož chci být jednou asi psycholožka, tak bych s tím chtěla alespoň maličko začít přes blog. Ráda všem pomáhám, radím a soucítím, tak budu ráda, když mi tam napíšete :-)

NA TÉMA- V této rubrice jsou mé úvahy na různá témata. Jsou to čistě mé názory na různé věci. Ráda vyjajdřuji své názory a na blogu je k tomu ta možnost :-)

VŠE OKOLO- Tak tady se nedá říct, co přesně tu je. Budou tu ale převážně asi písničky, zajímavé věci které na internetu najdu a různé okecávačky ohledně blogu :-) Tuhle rubriku nenazývám odpadem..ale takovým mixem všech různých věcí :-)

Avril Lavigne - What the hell

18. června 2011 v 13:33 | Beruška
A další úžasná pínička od té rebelky Avril :) Tahle má taky skvělý klip a moc se mi líbí :)
All my life I've been good but now
I'm thinking what the hell
All I want is to mess around and I don't really care about
If you love me, if you hate me
You can't save me, baby, baby
All my life I've been good but now
What the hell
Celý svůj život jsem byla hodná,
ale teď si říkám, no a co, sakra
Všechno, co chci, je jen tak si pohrávat
A vážně mě nazajímá
jestli mě miluješ nebo mě nenávidíš
Nemůžeš mě zachránit, zlato, zlato
Celý svůj život jsem byla hodná
Ale teď, no a co, sakra

Avril Lavigne - Smile

17. června 2011 v 22:09 | Beruška
Tahle písnička mě vždycky nabudí tou dobrou a pozitivní náladou :) ..Jedna z nejnovějších od Avril ;) a má úplně skvělý klip ! Avril je tam hrozně krásná .. videoklip mám celkově šmrnc a písnička je prostě úžasná :)

Na úvod

14. června 2011 v 22:26 | Beruška
Zdravím :-) !
Tak abych začala..Už dříve jsem byla vášnivá blogařka. Měla jsem jeden blog, který mi vydržel celkem dlouho. V jednu dobu jsem měla i celkem ,,slušnou" návštěvnost. Později mě,ale blogování omrzelo a já s tím přestala. Přiznávám se, nepřestala jsem , vyráběla jsem další blogy, které mi ale nevydržely snad ani dva měsíce. Pak nastala dlouhá doba, já začala chodit na světoznámou stránku facebook a na blogování jsem zcela zapomněla. Mám jednu výbornou internetovou kamarádku , která dříve také hodně blogovala. Teď si také (dříve než já) založila blog a já se vlastně díky ní rozhodla, že s blogováním opět začnu :-)

A o čem tento blog bude ? Nepotřebuji mít blog , kde vkládám samé své fotky, myslím si, že od toho mám facebook :-) Na tento blog budu psát převážně moje názory na věci. Vždy si vyberu nějaké téma a o tom napíšu článek. Účel toho je, abyste se nad mými uváhami mohli alespoň zamyslet ,i když každý má svojí hlavu :-) Takže to budou čistě mé názory. Také tu mám rubriku zvanou Poradna. Moc ráda radím lidem s jejich problémy a zrovna na této stránce bych toho ráda využila. Vše je přeci anonymní. Já neznám vás, vy neznáte mě..takže budu velice ráda,když se mi svěříte a já ráda poradím. Mojí velkou zálibou je fotografování. Proto sem také budu dávat fotky , které jsem já osobně vyfotila :-)

Toť asi vše :-)
 
 

Reklama