na-tema

Láska přes internet

4. července 2011 v 7:00 | Beruška


Jsou lidé, kteří se dají dohromady pomocí internetu, i když se nikdy předtím v životě neviděli. Seznamují se právě pomocí facebooku, lide.cz, xchatu, xteenu, libimseti a podobně. Pochopte, takový vztah nikam nevede. Tomu se ani nedá říkat láska a nechápu ty holky, které se trápí pak kvůli někomu koho vůbec neznají. Znám takovou jednu slečnu, která se kvůli své internetové lásce i chtěla zabít a to doopravdy nechápu. Stál ji za to ? Určitě ne, když se nikdy v životě neviděli ! Dále znám jednu kamarádku, která také chodila s jedním klukem přes internet, psali si víc jak rok a ona si přišla hrozně zamilovaná. Když za ní jednou přijel, tak z něj byla zklamaná. Nelíbil se jí a prostě ji něčím odpuzoval. Proto nikdy nechoďte s někým přes internet ! Reálná láska je o moc krásnější a hlavně smyslná ! .. Takhle si s klukem můžete akorád psát a volat. Ale žádné dotyky, polibky nic.. Stojí vám to za to ? Nestojí :-) Přes psaní je navíc hodně lidí úplně jiních než naživo. Přijde mi, že lásku si na internetu najde jen ten největší zoufalec :-) Nikdy v životě se nemusíte vidět a když už jo, tak stejně zjistíte, že to není takové jaké jste si to představovali. A navíc nikdy nevíte, jestli za tím počítačem sedí vůbec ten krásný kluk, ale né nějaký úchyl. A už určitě nikdy neposílejte své nahé fotky někomu. To je to nejhorší, co můžete udělat. Já bych tohle nikdy neudělala :-) Takže, neseďte furt u počítače a vyražte mezi lidi, kde třeba tu pravou lásku poznáte :-)

Možná se tak narodila,možná je to photoshop :)

21. června 2011 v 15:06 | Beruška

Mnoho holek si rády upravují fotky. Tím nemám ani namysli tolik tu barevnost fotek ( to je podle mého názoru normální a sama si barevnost fotek upravuji,aby to bylo hezčí ) Jenomže.. Některé holky to s upravováním fotek opravdu přehánějí. Naživo nemají vůbec pěknou pleť, mají třeba obličej celý pihatý, mají akné a podobně. Ano chápu, každá z nás chceme mít fotky krásné, aby se ostatním líbily. Ale podle mého názoru by se to s tím upravováním nemělo až tolik přehánět. Dejme tomu, že se do vás nějaký kluk přes psaní a fotky zamiluje ( na facebooku) nebo né zamiluje,ale prostě hrozně se mu líbíte a chce vás poznat. Fotky máte dokonalé, ale kdyby vás viděl najednou naživo,že vypadáte úplně jinak, asi by to pro něj byl šok. Když na fotkách vidí, že máte třeba obličej plný pih,tak na tom není nic špatného. Nechci abyste tento článek pochopili jako,že ošklivá holka nemá u kluků šanci, tak to vůbec není myšleno ! Je to myšleno, tak že byste na fotkách měli vypadat tak, jak vypadáte ve skutečnosti, protože když si fotku upravíte tím stylem , že si vyretušujete celou pleť, zvětšíte oči, rty a prsa , tak najednou z vás bude úplně jiný člověk .. Je tady teď otázka..zamyslete se nad ní..Jste to vůbec vy ? Není to náhodou vaše druhé já v té ,,dokonalejší" podobě ? Nestyďte se za svůj vzevnějšek . Vždyť právě ta přirozenost je krásná :-) Možná kluci na fotce uvidí takovou modelku, ale co tím získáte ? Nic, vůbec nic. Nejste to vy..tak přece za komentáře typu : krásná a dokonalá nemůžete děkovat, když víte, že to celé je jen jedna velká úprava. Krásné fotky chce mít každý, ale pokud si myslíte, že se všem bude líbit jen ta umělotina, tak to se mýlíte ;) Zůstaňte prostě sami sebou !

PS : ten obrázek nahoře jsem zkoušela upravovat já. Zde vidíte jak dívky vypadají ve skutečnosti a jak vypadají po úpravě.. Zcela jiní lidé..

Závislost jménem Facebook

18. června 2011 v 0:22 | Beruška
Myslím si, že už každý z nás tuhle internetovou světoznámou stránku zná a většina z nás na ní má i svůj účet. Samozřejmě i já nejsem vyjímka. Facebook má své výhody i nevýhody. Výhodami je to, že si na něm můžeme psát se svými přáteli, s lidmi co se nevidíme se můžeme udržet v kontaktu a jelikož má FB už skoro každý, tak na něm můžeme najít i dávné přátelé a tak.Dozvídáme se tam takové ty drby, které musím zdůraznit nás někdy i potěšit nemusí. Tím mám namysli, když vidíme třeba našeho idola ve vztahu s nějakou holkou. Dále na něj můžeme vkládat své fotky a někdy je facebook dobrý i na seznamování. Že někdo by se s někým začal rád bavit, ale naživo na to nemá odvahu. Když se nad tím tak zamyslím, tak svým způsobem to výhoda je a druhým způsobem to výhoda není. Proč ? Protože si vemte, že dřív tato stránka také neexistovala. Dřív neexistovalo ani ICQ a také se lidé uměli seznámit. Tak proč jsou teď všichni tak ovlivněni ? Šťouchnutí na FB ..holky většinou šťouchají spíše jen tak, kluci ale šťouchají ty holky, které se jim pravdu líbí a třeba by s ní chtěli něco mít. Proč na sebe musí upozornit šťouchnutím a né radši krásným,milým úsměvem ? Realita.. je přece krásnější než ten internetový svět.. Ano, i já abych se přiznala trávím na facebooku hodně času, spíše večery, když není co dělat. Už tolikrát jsem uvažovala o zrušení účtu, ale prostě to nejde. Chybělo by mi to psaní s přáteli a celkově. Co se týče nevýhod, tak je to hrozný žrout času, hrozná závislost.. Jak už jsem psala, tak co oči nevidí, to facebook prozradí a kolikrát z toho smutníme. Někdo už si z facebooku dělá hrozný deníček. Koho zajmá, když si napíše status, že jde do vany ? To mi přijde upřímně trapné. Někdo je raději na facebooku než aby šel raději ven a užíval si života. Ale k čemu to je ? Na facebooku vznikají hlavně hodně hádky. Já třeba s kamarádkou jsme se naživo nikdy nepohádaly, ale přes FB už tolikrát, proto si myslím,že facebook umí i rozvrátit vztahy. Například, když se váš kluk dozví ,že si píšete i s jiným klukem ( i když je to jen váš kámoš) ,tak i z toho vznikají hádky. Facebook je prostě celosvětové zlo, ale přesto ho máme skoro všichni.

Opravdové přátelství

15. června 2011 v 16:45 | Beruška
Myslím si , že každá z nás máme alespoň jednu kamarádku se kterou se smějeme, máme si s ní vždy co říct a víme, že ji můžeme věřit. Důvěra je v přátelství asi to nejdůležitější. Protože je sice hezké, když se se svojí kamarádkou celý den smějete, chodíte na diskotéky a tak, ale jak by vám bylo, kdyby jste se jí svěřily a další den by vaše tajemství věděli všichni okolo ? Pravá kamarádka se dá někdy najít opravdu těžce. Někdy je opravdu těžké takovou kamarádku nalézt, proto bychom si takové opravdové kamarádky měly doopravdy vážit. Někdo nemá žádnou dobrou kamarádku ,někdo má naopak spoustu nejlepších kamarádek, ale vůbec se nezamýšlí nad tím, jestli jsou ty kamarádky opravdu ty opravdové. Proto si myslím, že ta opravdová nejlepší kamarádka je učiněný poklad.
Jak poznáte tu opravdovou kamarádku ?
..Pravá kamarádka vám pomůže kdykoliv ji potřebujete
..Pravá kamarádka vás umí rozesmát, i když vám do smíchu není
..Pravá kamarádka na vás hned pozná zda-li je všechno v pořádku
..Pravá kamarádka si na vás udělá čas
..Pravá kamarádka umí udržet tajemství
..Pravá kamarádka se vás zastane, když vás někdo pomlouvá
..Pravá kamarádka je k vám vždy upřímná a nikdy nelže
..Pravá kamarádka je tu vždy pro vás a to za všech okolností
..Pravá kamarádka vám umí dát to světlo do života
..Pravá kamarádka umí uznat svou chybu a omluvit se
..Pravá kamarádka by o vás nikdy neřekla nic zlého
..Pravá kamarádka umí odpouštět a je na ní spoleh za všech okolností


Tak teď se můžete zamyslet nad tím , jestli je ta vaše kamarádka opravdu ta nejlepší :)
Přátelství je v životě důležité opravdu hodně. A to víme všichni :)

 
 

Reklama