Beruška

Zeptej se :-)

6. července 2011 v 23:27 | Beruška
Máš nějakou otázku na mě nebo na blog ? Chceš s něčím poradit, něco mi vzkázat nebo se prostě celkově na cokoliv zeptat ? .. Tak mi napiš na ↓

FORMSPRING

Budu ráda a na všechny otázky vám odpovím :-)


To, co miluju :-)

3. července 2011 v 18:25 | Beruška
Rozhodla jsem se dám sem takový delší článek o tom co mám ráda :-) Podle toho možná poznáte více i mojí povahu..


PŘÁTELÉ- Jsou to lidé bez kterých bych nežila. Lidi, kteří jsou tu vždy pro mě a já s nimi zažiju tu největší srandu a vždy mi dokážou vylepšit náladu. Podnikáme různé akce, takže se díky nim nikdy nenudím. Na své přátelé nedám dopustit ! :-)

Pár slov o mně..

30. června 2011 v 17:25 | Beruška
Když se nad tím tak zamyslím, tak toho o mně jako autorce tohoto blogu moc nevíte :-) Když tedy nepočítám mé příběhy ze života v rubrice DIARY.Tak bych vám o mně něco málo mohla napsat.

Je těžké popisovat sama sebe, lepší je vědět jaké názory na mě mají mí nejbližší :-) Podle mě jsem úplně normální holka, která miluje smích. Říká se o mně, že jsem takové vysmáté sluníčko :-) Jsem pro každou blbost i špatnost a myslím si, že smysl pro humor mám. Nejradši jsem s přáteli a probírám všechno možný. Hlavně ty kluky :-) ..Nesoudím lidi podle vzhledu, ale podle toho jací jsou, protože když jsem soudila podle vzhledu, tak jsem se už několikrát spletla. Ráda radím ostatním s jejich problémy, prostě se jim snažím pomoct a většinou sloužím jako taková jejich vrba :-) Jsem sice spíše extrovertní typ, ale tajemství dokážu udržet vždy a nikdy bych nic vážného na někoho neprozradila, takže se mi hodně lidí svěřuje. Jsem takový snílek.. Představuji si jaké by to bylo ,kdyby bylo. Ano, přála bych si žít život jako v romantických filmech. Miluju poslouchání hudby a také miluji tanec a to hrozně moc. Dříve jsem i chodila do tanečního kroužku, ale přestala jsem s tím, protože mi to zabíralo čas a moc mě to nebavilo, protože se tam tancoval i hodně balet a já jsem ( i když píšu spisovně :D ) spíše taková rebelka, která se chce pořádně vyřádit :)) .. Soudit mě může jen ten, kdo mě zná. Ráda poznávám nové lidi a jsem komunikační typ člověka, i když občas bývám taky hodně stydlivá. Také miluju zvířata.. hlavně koně a psy , i když ani jedno z toho doma nemám.. A co je na mě špatného ? .. No jsem takový hádací typ, který si musí stát za svým :D , takže jsem tvrdohlavá, ale umím se omluvit a vlastní chybu uznat. Pro své přátele i rodinu bych udělala všechno na světe. Jsou to totiž ti nejdůležitější lidé.Jsem hodně kamarádská. Umím být milá, ale i protivná. Prostě puberťačka, která má ale rozum, když je potřeba :-)

Tady máte jednu mou fotku, abyste tedy věděli jak vypadám .. I když jsem žádnou zvěřejňovat nechtěla ! :D ..


 
 

Reklama