Všeobecný přehled rubrik :)

26. června 2011 v 20:51 | Beruška |  ostatní
Chtěla bych se tímto článkem vyjádřit k mým rubrikám aby vám prostě bylo jasné co zde bude a nebude :-)

DIARY - Do této rubriky nebudu jako každý z vás psát,takové ty pitomůstky. Podle mě by vás to stejně nebavilo číst a nemusíte o mě vědět všechno, co každý den dělám nebo jak se zrovna nudím a tak. Tohle mi přijou jako úplně nudné články, teda pokud se někomu nestalo něco opravdu zajímavého :-) Já do této rubriky budu psát spíše věci ze života. Většinou ve formě kratšího příběhu s básničkou a nebo videem. To mi přijde originálnější a jelikož já ráda skládám básničky nebo vyjadřuji své city, tak to budu psát touto formou :)

JÁ FOTÍM- Tady nebudou žádné fotky na kterých jsem já, ale fotky které jsem svým foťákem vyfotila. Největší zálibu mám ve focení zvířat :-) Nebo také lidí, ale to zde uvěřejňovat nebudu. Také ráda fotím přírodu, tak ji sem taky postupně začnu přidávat, ale podle mě se vám budou líbit spíše fotky zvířátek :-)

PORADNA- Rubrika ve které vám budu radit s vašimi problémy. Jelikož chci být jednou asi psycholožka, tak bych s tím chtěla alespoň maličko začít přes blog. Ráda všem pomáhám, radím a soucítím, tak budu ráda, když mi tam napíšete :-)

NA TÉMA- V této rubrice jsou mé úvahy na různá témata. Jsou to čistě mé názory na různé věci. Ráda vyjajdřuji své názory a na blogu je k tomu ta možnost :-)

VŠE OKOLO- Tak tady se nedá říct, co přesně tu je. Budou tu ale převážně asi písničky, zajímavé věci které na internetu najdu a různé okecávačky ohledně blogu :-) Tuhle rubriku nenazývám odpadem..ale takovým mixem všech různých věcí :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama