Červen 2011

Pár slov o mně..

30. června 2011 v 17:25 | Beruška |  Beruška
Když se nad tím tak zamyslím, tak toho o mně jako autorce tohoto blogu moc nevíte :-) Když tedy nepočítám mé příběhy ze života v rubrice DIARY.Tak bych vám o mně něco málo mohla napsat.

Je těžké popisovat sama sebe, lepší je vědět jaké názory na mě mají mí nejbližší :-) Podle mě jsem úplně normální holka, která miluje smích. Říká se o mně, že jsem takové vysmáté sluníčko :-) Jsem pro každou blbost i špatnost a myslím si, že smysl pro humor mám. Nejradši jsem s přáteli a probírám všechno možný. Hlavně ty kluky :-) ..Nesoudím lidi podle vzhledu, ale podle toho jací jsou, protože když jsem soudila podle vzhledu, tak jsem se už několikrát spletla. Ráda radím ostatním s jejich problémy, prostě se jim snažím pomoct a většinou sloužím jako taková jejich vrba :-) Jsem sice spíše extrovertní typ, ale tajemství dokážu udržet vždy a nikdy bych nic vážného na někoho neprozradila, takže se mi hodně lidí svěřuje. Jsem takový snílek.. Představuji si jaké by to bylo ,kdyby bylo. Ano, přála bych si žít život jako v romantických filmech. Miluju poslouchání hudby a také miluji tanec a to hrozně moc. Dříve jsem i chodila do tanečního kroužku, ale přestala jsem s tím, protože mi to zabíralo čas a moc mě to nebavilo, protože se tam tancoval i hodně balet a já jsem ( i když píšu spisovně :D ) spíše taková rebelka, která se chce pořádně vyřádit :)) .. Soudit mě může jen ten, kdo mě zná. Ráda poznávám nové lidi a jsem komunikační typ člověka, i když občas bývám taky hodně stydlivá. Také miluju zvířata.. hlavně koně a psy , i když ani jedno z toho doma nemám.. A co je na mě špatného ? .. No jsem takový hádací typ, který si musí stát za svým :D , takže jsem tvrdohlavá, ale umím se omluvit a vlastní chybu uznat. Pro své přátele i rodinu bych udělala všechno na světe. Jsou to totiž ti nejdůležitější lidé.Jsem hodně kamarádská. Umím být milá, ale i protivná. Prostě puberťačka, která má ale rozum, když je potřeba :-)

Tady máte jednu mou fotku, abyste tedy věděli jak vypadám .. I když jsem žádnou zvěřejňovat nechtěla ! :D ..Příběhy pro vás - úvod

27. června 2011 v 21:30 | Beruška |  Příběhy


O co v této rubrice půjde ? Ano, jak už napovídá název rubriky, tak tu budu psát příběhy. Ale jakým stylem? Budou to příběhy pro vás ! Stačí když mi napíšete něco o vašem životě nebo spíše jaký máte problém. Smutníte kvůli klukovi ? Nebo máte problém s kamarádkou ? Napiště mi komentář, který bude obsahovat to, co se odehrává ve vaší hlavě a já vám vytvořím příběh nebo spíše takovou pohádku, protože vše bude končit HAPPY ENDEM :) Prostě a jednoduše příběh o vás. Tato rubrika bude moderována a chci zde jen komentáře k tomuto tématu pro ty, kteří budou chtít vymyslet příběh.

Podle mě bude tato rubrika ORIGINÁLNÍ a to tím, že vlastně témata mi budete zadávat vy a daná témata se musí týkat vás a vašich problémů :)

Dětská láska :-)

26. června 2011 v 21:13 | Beruška |  photos


Dětská láska :) No není to roztomilá fotka ? :)

Všeobecný přehled rubrik :)

26. června 2011 v 20:51 | Beruška |  ostatní
Chtěla bych se tímto článkem vyjádřit k mým rubrikám aby vám prostě bylo jasné co zde bude a nebude :-)

DIARY - Do této rubriky nebudu jako každý z vás psát,takové ty pitomůstky. Podle mě by vás to stejně nebavilo číst a nemusíte o mě vědět všechno, co každý den dělám nebo jak se zrovna nudím a tak. Tohle mi přijou jako úplně nudné články, teda pokud se někomu nestalo něco opravdu zajímavého :-) Já do této rubriky budu psát spíše věci ze života. Většinou ve formě kratšího příběhu s básničkou a nebo videem. To mi přijde originálnější a jelikož já ráda skládám básničky nebo vyjadřuji své city, tak to budu psát touto formou :)

JÁ FOTÍM- Tady nebudou žádné fotky na kterých jsem já, ale fotky které jsem svým foťákem vyfotila. Největší zálibu mám ve focení zvířat :-) Nebo také lidí, ale to zde uvěřejňovat nebudu. Také ráda fotím přírodu, tak ji sem taky postupně začnu přidávat, ale podle mě se vám budou líbit spíše fotky zvířátek :-)

PORADNA- Rubrika ve které vám budu radit s vašimi problémy. Jelikož chci být jednou asi psycholožka, tak bych s tím chtěla alespoň maličko začít přes blog. Ráda všem pomáhám, radím a soucítím, tak budu ráda, když mi tam napíšete :-)

NA TÉMA- V této rubrice jsou mé úvahy na různá témata. Jsou to čistě mé názory na různé věci. Ráda vyjajdřuji své názory a na blogu je k tomu ta možnost :-)

VŠE OKOLO- Tak tady se nedá říct, co přesně tu je. Budou tu ale převážně asi písničky, zajímavé věci které na internetu najdu a různé okecávačky ohledně blogu :-) Tuhle rubriku nenazývám odpadem..ale takovým mixem všech různých věcí :-)

Oko mé zelenavé :-)

26. června 2011 v 0:05 | Beruška |  photos


Ze života 3.

22. června 2011 v 20:55 | Beruška |  diary
Z minulosti .. Dávám sem jedno video, které už teď není pravda ;) Dělala jsem ho ještě na základce, když jsem byla zamilovaná do skvělého kamaráda. Pak se ale vše podělalo kvůli jedné holce , která mu o mně řekla něco, co nebyla vůbec pravda .. Bylo to mé první vyrobené video .. :-) A z lásky .. Tak se podívejte a nezapomeňte si zapnout zvuk :)


Možná se tak narodila,možná je to photoshop :)

21. června 2011 v 15:06 | Beruška |  na-tema

Mnoho holek si rády upravují fotky. Tím nemám ani namysli tolik tu barevnost fotek ( to je podle mého názoru normální a sama si barevnost fotek upravuji,aby to bylo hezčí ) Jenomže.. Některé holky to s upravováním fotek opravdu přehánějí. Naživo nemají vůbec pěknou pleť, mají třeba obličej celý pihatý, mají akné a podobně. Ano chápu, každá z nás chceme mít fotky krásné, aby se ostatním líbily. Ale podle mého názoru by se to s tím upravováním nemělo až tolik přehánět. Dejme tomu, že se do vás nějaký kluk přes psaní a fotky zamiluje ( na facebooku) nebo né zamiluje,ale prostě hrozně se mu líbíte a chce vás poznat. Fotky máte dokonalé, ale kdyby vás viděl najednou naživo,že vypadáte úplně jinak, asi by to pro něj byl šok. Když na fotkách vidí, že máte třeba obličej plný pih,tak na tom není nic špatného. Nechci abyste tento článek pochopili jako,že ošklivá holka nemá u kluků šanci, tak to vůbec není myšleno ! Je to myšleno, tak že byste na fotkách měli vypadat tak, jak vypadáte ve skutečnosti, protože když si fotku upravíte tím stylem , že si vyretušujete celou pleť, zvětšíte oči, rty a prsa , tak najednou z vás bude úplně jiný člověk .. Je tady teď otázka..zamyslete se nad ní..Jste to vůbec vy ? Není to náhodou vaše druhé já v té ,,dokonalejší" podobě ? Nestyďte se za svůj vzevnějšek . Vždyť právě ta přirozenost je krásná :-) Možná kluci na fotce uvidí takovou modelku, ale co tím získáte ? Nic, vůbec nic. Nejste to vy..tak přece za komentáře typu : krásná a dokonalá nemůžete děkovat, když víte, že to celé je jen jedna velká úprava. Krásné fotky chce mít každý, ale pokud si myslíte, že se všem bude líbit jen ta umělotina, tak to se mýlíte ;) Zůstaňte prostě sami sebou !

PS : ten obrázek nahoře jsem zkoušela upravovat já. Zde vidíte jak dívky vypadají ve skutečnosti a jak vypadají po úpravě.. Zcela jiní lidé..

Ze života 2.

19. června 2011 v 17:00 | Beruška |  diary
Já jsem s tebou byla šťastná,
ty jsi mě však opustil,
byl jsi jak ta hvězda jasná,
k srdci jsi mě nepustil,
Jak jsme spolu venku byli,
byl to nejkrásnější den,
něžně jsme se pohladili,
byl to jako krásný sen,
Koukali jsme na hvězdy,
seděli a smáli se,
s tebou byly krásné dny,
chtěla jsem tě velice,
Bylo to i vzájemné,
my dva ale báli se,
bylo to i tajemné,
byl by to vztah ve třídě,
Ve třídě to bylo jiné,
ty sis mě moc nevšímal,
když jsme spolu byli sami,
láskou jsi mě objímal,
začal si chtít ale jinou,
která byla namyšlená,
bylo to snad mojí vinou,
že nebyla jsem přitažlivá?
Najednou ty napsal jsi mi,
že nechceš vztah ve třídě,
zprávu která zabolela,
že už nejsem ta jediná,
já přestala být šťastnou dívkou,
další dny jsem probrečela,
teď je ale všechno jinak,
sama sebe nechápu,
Jak já chtít jsem tebe mohla?
Jsi jiný než z počátku..,
Sama už jen hlavou kroutím,
jak já jsem tě mohla chtít,
kvůli tobě se nermoutím,
o jiném já teď jen sním.

Jak už jsem psala v článku Ze života 1 , tak tahle básnička je k tomu mému spolužákovi, jak jsem ho chtěla, jak kvůli němu mi to nevyšlo s tím klukem kterého už přes půl roku chci .. S ním mi bylo dřívě krásně .. Projížďka na skútru , západ slunce .. procházka po molu ..Koukání na hvězdy, noční procházky městem .. No co bylo,tak bylo .. Na jednu stranu toho nelituji, protože to byly opravdu krásné chvíle .. Teď se chová jinak než dříve. Jsme si cizí a už se moc nebavíme. On se bál co by bylo až kdybychom se rozešli, že se bál toho že bychom se spolu přestali bavit.. My spolu nikdy nechodili ..a jak to dopadlo ? Úplně stejně jako kdybychom se rozešli . Mrzí mě, že kvůli němu jsem propásla jednu lásku .. V tý době mi za to ale stál .. Lidi se ale mění a on je teď úplně jiný .. Vzpomínky ale zůstávají ..

Tahle písnička mi ho šíleně připomíná .. vracela jsem se odmů z krásného dne s ním..šla jsem po temné ulici v noci , kde svítily už jen lampy ..


Avril Lavigne - What the hell

18. června 2011 v 13:33 | Beruška |  ostatní
A další úžasná pínička od té rebelky Avril :) Tahle má taky skvělý klip a moc se mi líbí :)
All my life I've been good but now
I'm thinking what the hell
All I want is to mess around and I don't really care about
If you love me, if you hate me
You can't save me, baby, baby
All my life I've been good but now
What the hell
Celý svůj život jsem byla hodná,
ale teď si říkám, no a co, sakra
Všechno, co chci, je jen tak si pohrávat
A vážně mě nazajímá
jestli mě miluješ nebo mě nenávidíš
Nemůžeš mě zachránit, zlato, zlato
Celý svůj život jsem byla hodná
Ale teď, no a co, sakra

Závislost jménem Facebook

18. června 2011 v 0:22 | Beruška |  na-tema
Myslím si, že už každý z nás tuhle internetovou světoznámou stránku zná a většina z nás na ní má i svůj účet. Samozřejmě i já nejsem vyjímka. Facebook má své výhody i nevýhody. Výhodami je to, že si na něm můžeme psát se svými přáteli, s lidmi co se nevidíme se můžeme udržet v kontaktu a jelikož má FB už skoro každý, tak na něm můžeme najít i dávné přátelé a tak.Dozvídáme se tam takové ty drby, které musím zdůraznit nás někdy i potěšit nemusí. Tím mám namysli, když vidíme třeba našeho idola ve vztahu s nějakou holkou. Dále na něj můžeme vkládat své fotky a někdy je facebook dobrý i na seznamování. Že někdo by se s někým začal rád bavit, ale naživo na to nemá odvahu. Když se nad tím tak zamyslím, tak svým způsobem to výhoda je a druhým způsobem to výhoda není. Proč ? Protože si vemte, že dřív tato stránka také neexistovala. Dřív neexistovalo ani ICQ a také se lidé uměli seznámit. Tak proč jsou teď všichni tak ovlivněni ? Šťouchnutí na FB ..holky většinou šťouchají spíše jen tak, kluci ale šťouchají ty holky, které se jim pravdu líbí a třeba by s ní chtěli něco mít. Proč na sebe musí upozornit šťouchnutím a né radši krásným,milým úsměvem ? Realita.. je přece krásnější než ten internetový svět.. Ano, i já abych se přiznala trávím na facebooku hodně času, spíše večery, když není co dělat. Už tolikrát jsem uvažovala o zrušení účtu, ale prostě to nejde. Chybělo by mi to psaní s přáteli a celkově. Co se týče nevýhod, tak je to hrozný žrout času, hrozná závislost.. Jak už jsem psala, tak co oči nevidí, to facebook prozradí a kolikrát z toho smutníme. Někdo už si z facebooku dělá hrozný deníček. Koho zajmá, když si napíše status, že jde do vany ? To mi přijde upřímně trapné. Někdo je raději na facebooku než aby šel raději ven a užíval si života. Ale k čemu to je ? Na facebooku vznikají hlavně hodně hádky. Já třeba s kamarádkou jsme se naživo nikdy nepohádaly, ale přes FB už tolikrát, proto si myslím,že facebook umí i rozvrátit vztahy. Například, když se váš kluk dozví ,že si píšete i s jiným klukem ( i když je to jen váš kámoš) ,tak i z toho vznikají hádky. Facebook je prostě celosvětové zlo, ale přesto ho máme skoro všichni.